Kamera na dovolenou pro zachycení vašich zážitků

Chystáte se na dovolenou a rádi byste své zážitky zachytili v té nejlepší kvalitě? Právě pro vás jsou určeny kamery na dovolenou, které najdete v naší nabídce. Nespokojte se s nekvalitními záběry. Tyto vodotěsné kamery zdokumentují vaše zážitky pod mořskou hladinou. S touto kamerou na dovolenou získáte kvalitní záběry, videa a fotky, které se budou vyjímat ve vašich rodinných dokumentech. Prohlédně te si naši nabídku skvělých kamer a dalšího příslušenství. HD HERO kamery od nás, vás překvapí svými vlastnostmi a přijatelnou cenou.

Mini sportovní vodotěsná kamera

Nabízíme vám jedinečnou mini sportovní vodotě snou kameru, kterou využijete při různých vodních sportech, při potápění, atd. Vodotěsnou kameru jistě ocení nejen sportovní nadšenci, ale také lidé na dovolené, kteří chtějí zdokumentovat své zážitky od moře. Využijte naší speciální nabídky a objednejte si zcela jedinečnou sportovní vodotěsnou kameru, která je určena i do extrémních podmínek. Tato vodotěsná kamera navíc vytváří záběry v profesionální kvalitě a kvalitním HD rozlišení. Budete zkrátka nadšení. Neváhejte a využijte naší speciální nabídky.

Vodotěsná kamera s HD rozlišením

Chcete si zdokumentovat své zážitky v HD rozlišení? Právě pro vás je určena kamera GoPro HD HERO3! Tato skvělá kamera je lehká a přitom výkonná. Je až dvakrát rychlejší než předchozí modely. Kamera GoPro HD HERO3 má vysoce kvalitní optiku s nastavitelnými módy ultra- wide, medium a narrow. Natáčet můžete také pod vodou a v dalších extrémních podmínkách. Se sportovní kamerou na přilbu GoPro HD HERO3 získáte kvalitní záznamy v HD rozlišení. Prohlédněte si naši kompletní nabídku. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Odeslat článek známému Tisk